geciktirici satın al

[SATILIYOR]Novagra Geciktirici Hap Eczanelerde Satılır Mı?

Erken boşalma sorunu cinsel birleşmelerde erkeğin penisinden meninin arzu edilen süreden çok erken gelmesine denir. Erken boşalan erkek karşı cinsi tatmin edemediği için utanıp sıkılır. Rezil olma, erkekliğinden utanma ve öz güven düşüklüğü yaşamaya başladığında ise erken boşalmayı ortadan kaldırmak için geciktirici hap kullanmayı düşünür. Geciktirici hapları araştırmaya başladığı zaman kullanıcı yorumlarına göre tavsiye edilen en iyi geciktirici hapın novagra olduğu görür. Bu sayede novagra geciktirici hap nedir, nasıl kullanılır ve eczanelerde var mıdır diye araştırmaya başlar.

Bizde bu makalemizde geciktirici hap novagra etkilerinden bahsedeceğiz. Novagra geciktirici hap, %100 bitkisel bir üründür. ilişkilerden 1 saat önce bol su ile alınıp ilişkiye girilir. ilişkilerinizde 30-45 dakika arasında gecikme ile, 1 gecede birden fazla ilişkiye girmenizi sağlar.

Yazı İçeriği

Novagra geciktirici hap nerede satılır?

Erken boşalma sorununu çözmek için üretilen her geciktirici hap etkili değildir. Tabi bu durm kişiden kişiye ve bünyeden bünyeye göre değişiklik gösterebilir. Sanal mağazalarda ve eczanelerde %100 etki gösterecek bir kaç hap ismi vardır. Bunlardan en iyi geciktirici etkisi olan ürün ise novagra kapsüldür. Novagra geciktirici kapsül günümüzde eczanelerde, cinsel sağlık merkezlerinde İnternet üzerinde sanal mağazalarda satılmaktadır.

Novagra geciktirici hapı eczanelerden alıyorum daha sağlıklı oluyor diye düşünen bir sürü erkek bulunmaktadır. Sizlere bir konuda açıklık getirmek istiyorum. Novagra geciktirici haplar, Avrupa ilaç a.ş tarafından temin edilerek eczanelerde 99, sanal mağazalarda 69 TL üzerinden satılmaktadır. Aynı ürüne daha fazla ücret ödemek bir nevi bilinçsizliğimizden kaynaklanmaktadır.

Novagra geciktirici hap eczane

Eczanelerde satılan geciktiriciler ile İnternet üzerinde satılan geciktiricilerin aynı olduğunu söyledik. Dilerseniz novagra geciktirici hapı eczaneden de temin edebilirsiniz. Ancak günümüzde toplum açısında bu tarz cinsel içerikli ürünlerin satışları uygun görülmemektedir. Bazı erkekler utanarak, sıkılarak eczaneye geciktirici hap almaya gidiyor ancak bayan personel karşılayınca alamadan geri dönmektedirler.

Geciktirici ürünlerin eczane satışlarının giderek düşmesine karşın fiyatlarda normal olarak artış göstermektedir. Bu sebeple erkekler artık bu tarz ürünleri eczanelerden almak yerine yüz yüze görüşme sağlamadan cinsel mağazalardan daha uygun fiyatlara almaktadırlar.

Eczanelerde satılan novagra geciktirici hap nasıl kullanılır?

Erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin çoğu eczanelerden geciktirici hap almaktadır. Eczanelerde satılan novagra geciktirici hap bitkisel olduğu için kullanım talimatı kimyasal ürünlere göre oldukça farklıdır. Bu yüzden eczane görevlisi novagra geciktirici hapın nasıl kullanıldığını sizlere doğru söylemediğği için çoğu erkek istediği sonuca ulaşamamaktadır. Bitkisel geciktirici haplar, ilişkilerden 1 saat önce bol su ile içilir. ilişkilerde 30 – 45 dk gecikme sağlamanın yanında sertleşme ve yorulma problemini de ortadan kaldırmaktadır. etkisi 48 saat boyunca devam eder.

Eczanelerde-satılan-novagra-geciktirici-hap

Orjinal novagra geciktirici hap içeriği;

En etkili geciktirici ve sertleştirici hap olarak bilinen novagranın içeriği tamamen bitkisel olup Gıda Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. 1 kutu novagra geciktirici hapın içerisinde 30 adet kapsül bulunur, yan etkisi veya sağlığa zararı kesinlikle bulunmamaktadır. İçerisinde bulundurduğu etken maddeler sayesinde kan akışını yavaşlatır, heyecanlanma hormonlarının en alt düzeye çeker.

Novagra geciktirici hap 20 mg. olarak satılmaktadır. Bir adet bitkisel geciktirici novagra aldığınız zaman 100 mg. değerinde kimyasal bir ilaç almış kadar etki görürsünüz. Baş ağrısı, mide bulantısı gibi yan etki yapmaz. %100 bitkisel geciktirici novagra hapımzın içeriği şu şekilde olmaktadır;

 • Demir Dikeni
 • Çoban Çantası
 • Capsella Bursa
 • Pastoris
 • Glycymhiza Glabra
 • Meyan Kökü
 • Trigonella
 • Foenum
 • Graecum
 • Çemen Otu
 • Mısır Nişastası

Novagra Sipariş & Satın Al

Özet olarak erken boşalma ve sertleşme sorunu olan erkekler için kullanılan novagra geciktirici hapın ne işe yaradığı ve nasıl etki ettiğini, hatta içerisinde ki etken maddeleri dahi sizlerle paylaştık. Sağlığınız düşünerek erken gelme sorununu ortadan kaldırmak istiyorsanız, 905365683014 numaralı telefon üzerinde 7/24 ücretsiz destek alabilir, sipariş verebilirsiniz.

29 Yorum

Sen de Yorum Yap
 1. Novagra geciktirici hapı cinsel eczanem diye bir yerden aldım fayda görmedim. En sonunda Kadir beyin sitesini denemek istedim. Sağ olsun her türlü konuda yardımcı oldu. Gerçekten en iyi geciktirici hap istiyorsanız mutlaka novagrayı tavsiye ederim.

 2. İlişkiden 1 saat önce sitenizde satılan novagra haptan 1 adet aldım. Baya bir süre geciktirdi diyebilirim çünkü normalde 4-5 dakika içerisinde boşalırken nereden baksanız yarım saat sürdü. Ayriyeten sertleşme sorunuma da iyi geliyor.

 3. yurt dışına kargo gönderiyormusunuz ,novagra geciktiriçi hap gercekten işe yarıyormu etkisi ne kadar sürüyor şimdiden cok tşk ederim

 4. merhaba ilişkilerim 5 dk bile sürmüyor netten araştırma yaparken novagra geciktiriçi hapı gördüm,yorumlar güzeldi hemen sipariş verdim ürünü kullandıktan sonra erken boşalmam tamemen ortadan kalktı muhteşem bir hap,yan etkisi de olmadı tavsiye ederim sizlerede…

 5. selam geciktirçi hap cialis 100 mg ile novagra arasında kaldım ,sizce hangisi daha cok etkili ,saglık acısından yan etkisi oluyor mu ?

 6. merhaba erken boşalmam oluyor cok sprey kullandım, ama faydası olmadı diyebilirim, taki bu geciktiriçi hap novagra yı görünceye kadar gecikmelerimde art boşalmak nedir bilmiyorum yoruluyorum dermanım kesiliyor adamlar yapmış yaa

 7. merhaba eşim cok erken boşalıyorum ön sevişmeyle birlikte toplam 5 dk bile sürmüyor hiç zevk alamıyorum,eşim için erken boşalmayı önleyen ilaçlara bakarken novagra yı gördüm,hemen sipariş verdim,eşim kullanmaya başladıktan sonra erken boşalması sona erdi ilişkilerm daha uzun süreli oluyor..

 8. merhaba erken boşalma sıkıntım var ,erken boşalmayı önleyen bitkisel ilaçlara bakarken novagra yı gördüm deneme amaçlı bir kutu sipariş verdim,bir gün sonra ürünüm gizli olarak geldi kulanmaya başladıktan sonra erken boşalma sıkıntım ortadan kalkt,ilişkilerim daha uzun ve zevkli oluyor

 9. merhaba ilişkilerim cok kısa sürüyordu ,araştırma yaparken novagra geciktiriçi hapı gördüm ,yorumlarda gayet olumluydu,hemen sipariş verdim ,ürün gelir gelmez kulandım ve ilişkimin dah a uzun sürdügünü farkettim tavsiye ederim sizlerede

 10. selam geciktiriçi hap novagra eczanelerde satılıyor mu ,bu hapın sertleştirme özeligine sahip mi,bakanlık onayı var mı?

 11. merhaba ilişkilerim cok kısa sürüyor eşimde haliyle cok şikayetci bu durumdan,arkadaşımın tavsiyesi üzerine novagra geciktiriçi hap dan sipariş verdim,hap kullanmaktan ilk başta cekindim,yan etkisi olmasından sonra kullandıktan sonra gec boşaldıgımı farkettim ve hiçbir yan etkisi olmadı bu kadarınıda beklemiyordum

 12. merhaba erken boşalma sorunu yaşıyorum araştırma yaparken geciktirçi hap novagra yı gördüm müşteri temsilçisinden tavsiyesi üzerine hemen sipairş verdim,ürünüm kapalı kutuda bir gün sonra geldi,kulanmaya başladıktan sonra erken boşalma sıkıntım tamamen ortadan kalktı üretiçi firmaya cok tşk ederim

 13. Evet efendim 0505 239 56 53 numarayı gördüğünüz zaman gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz.

 14. Siparişim eksiksiz ve tam bir şekilde Novagra geciktirici hap olarak elime ulaştı teşekkür ederim. Ürününüzün etkisini gördüğüm anda tüm arkadaşlarıma ve dostlarıma sizi tavsiye edeceğim. Saygılarımla, Ali Akif Varol.

 15. Arkadaşlar önce şunu belirtmek fayda olduğunu düşünüyorum. Fiyatı ve etkisi bakımından hiç bir geciktirici Novagra ile kapışamaz. Eczaneden rahatlıkla alınabilecek geciktirici ve aynı zamanda eczanelerde bir o kadarda pahalı. Bu konuda sizi uyarmak isterim ki eczanelerde İnternet üzerinden satıldığı kadar ucuz olmayabiliyor.

 16. Arkadaşımla Novagra hap sipariş edecektik. Kendisi güvenemeyip eczaneden aldı ben ise siteden sipariş verdim. Arada 2 kata yakın bi fark oldu ve arkadaşım benim ürünümle aynı ürüne daha fazla para verdiği için pişman oldu. Gerekli her şey sitede mevcut. Kargonuzda tam anlamıyla gizlilik politikasını karşılıyor kurye dahil kimse ne geldiğini bilmiyor. Gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz.

 17. Geciktirici hap eczane fiyatları günümüzde çok pahalı olmakla birlikte alırken size yaratılan utangaçlık duygusu da bir hayli güç. İnternet üzerinden sipariş vermekten çekinen yada güven sorunu yaşayan arkadaşlar söylemeliyim ki kendini maddi manevi yıpratıyor. Verdiğiniz paraya yazık. Yanlarında gönderilen ekstra hediyelerden mahrum kalmakla birlikte eczacıya soramayacağınız her şeyi canlı destek hattında öğrenebilirsiniz.

 18. Erken boşalma sorunum için geciktirici hap araştırması yaparken Novagra konusunda internette yapılan yorumları ve paylaşımları dikkatlice okudum. Bu hapı almaya karar verdiğimde internet üzerinde satış yapan firmalara pek güvenim olmadığı için eczaneden almaya karar verdim. Novagra hap eczanelerde satılıyor ama neredeyse %50 daha pahalı. Bu nedenle internetten almak için araştırdığımda bu firmanın dağıtıcı olduğunu ve birçok kişinin de buradan aldığını gördüm. 2 kutu sipariş ettim ve hemen hemen eczanelerde satılan 1 kutu Novagra ile aynı paraya geldi. Kullanmaya başladım ve daha ilk günden çok büyük etki gösterdi. Erken boşalma ve sertleşme sorunuma çözümün bu olduğunu anladım.

 19. Şimdiye dek Novagra geciktirici hap kullanmadığım için çok pişmanım. Her zaman bu tür haplara şüpheyle yaklaştım ama ne kadar yanıldığımı anladım. Karım ve ben ortak karar alarak buradan Novagra siparişi verdik. İlk önce telefonla görüştüm ve sorularıma istediğim cevapları aldım. Bu firmaya güvendim ve güvenimi de boşa çıkarmadılar. Elime ulaştığında hemen o akşam kullandım ve inanılmaz bir etki gösterdi. Öncesinde 2-3 dakikada boşalırken, neredeyse boşalmayacağım zannettim, ilişkimiz 30 dakikayı bulduç. Bu durum evliliğimde ilk defa yaşadığım bir şeydi. Sanki mucize gibi, herkese tavsiye ederim.

 20. Benim hem sertleşme hem de erken boşalmayla ilgili derim vardı. Hangi hap iyi gelir diye araştırdım ve Novagra geciktirici haptan almaya karar verdim. Önce eczane fiyatlarına baktım sonra internetteki fiyatlara, eczanelerde yüksek fiyata satılıyor. Bu siteden siparişimi verdim ve söylendiği gibi bir iki gün içinde elime ulaştı. Hem çok daha uygun fiyatla aldım, hem de ne kargo ücreti ne de kapıda ödeme ücreti ödedim. Kullanıyorum ve ilk andan büyük faydasını gören biriyim. Sertleşme sorunumu çözdü ve erken boşalmamı da önledi. Uzun uzun birliktelik yaşıyorum şimdilerde. Mutluyum.

 21. Novagra geciktirici hap almadan önce kullanıcı yorumlarını okumayı ihmal etmedim. Kullananların çoğu farklı etkiler görse de sonuçta istedikleri faydayı elde edebilmişler. Ürün hakkında başkaca bilgiler edindikten sonra ben de kullanmaya başladım. Dedikleri kadar var sağladığı etki muhteşem. İlişki öncesi yaşadığım sertleşme sorunumu şıp diye halletti. Boşalma süremi de oldukça uzattı. daha ne olsun, mükemmel ve çok sağlam bir geciktirici hap. Novagra olmasaydı ne olurdu bilmem.

 22. Novagra geciktirici hapı daha 3 gündür kullanıyorum. Ama hemen bu ürünle ilgili yorumda bulunmak istedim. Çünkü inanılmaz bir hap arkadaşlar. Ne erken boşalma ne de sertleşme ne varsa halletti. Bundan sonra vazgeçemeyeceğim bir ürün oldu benim için. Bu hapı kullanmadan önce cinsel ilşkilerimde hiç böyle duygular yaşamamıştım. Bunu bana yaşattığı için Novagra’ya ve bize ulaşmasını sağlayan bu firmaya sonsuz teşekkür ederim.

 23. Cinsel anlamda kendimi eksik hissettiğim ve partnerimi mahçup duruma soktuğum için novagra geciktirici hap siparişinde bulundum. Ürün 1 gün içerisinde elime gizli kutu ile birlikte ulaştı. Geldiği ilk gün kullanma fırsatı buldum ve etkilerini sizler ile paylaşmak istedim. Cinsel ilişkilerimde 30 dakikadan fazla gecikme ve sertleşme sağlamakla kalmadı performansımın da artmasına yardımcı oldu. Kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim, oldukça kaliteli bir ürün.

 24. Novagra geciktirici hap, gerek fiyatı gerek etken maddesi gerekse de etkisi bakımından diğer markların çok daha üstünde benim için. Eczanelerde satış fiyatı İnternet üzerinde olduğu için, İnternet den satın almayı tercih ettim. Uzak bir yerde yaşamama rağmen kargo 2 gün içerisinde hızlı biçimde elime ulaştı. 20 dakikadan fazla gecikme sağlamama yardımcı oldu. Gerçekten etkili bir ürün. 10 numara 5 yıldız.

 25. Tamamen doğal içerikli bir geciktirici hap olan Novagra eczanelerde de satılıyor ama fiyatı daha pahalı oluyor. Bu site ürünün dağıtımını yapan firmaymış. Ben de bu yüzden buradan aldım. Gerçekten çok etkili bir hap. 2-3 dakika süren cinsel ilişkiyi ilk kullanımda bile 20 dakikaya çıkardı. Yani tam 10 katı müthiş. Erken boşalma problemi olanların mutlaka kullanması gereken bir hap.

 26. Eczanelerde satışı olan geciktiricilerden biride Novagra. Novagra geciktirici hapı eczaneden alacaksanız fazla ödeme yapmanız gerekecek ama. Çünkü bazı eczanelerde 99 TL bazılarında 129 TL gibi farklı fiyatlarla satılıyor. Bu site 69 TL ye sattığı gibi aynı orijinal hapı gönderiyor. Yani tamamen güvenli.Ücretsiz kargoyla kapıda ödemeli alabiliyorsunuz. Kararsız kalmanıza gerek yok. Çare arıyorsanız Novagra kullanın derim.

 27. Novagra geciktirici hapı en ucuza alabileceğiniz yer bu site diyebilirim. Novagra eczanede de satılıyor ama her eczanede olmadığı gibi olanlarda ise yüksek fiyata satılıyor. Hiç uğraşmayın bu firma orijinal Novagrayı çok uygun fiyata veriyor. Novagra geciktirici hap kullandığınızda etkisini hemen görmeye başlayacaksınız. Ben de öyle oldu. İlk gün ilaç boşalmamı 25 dakikaya çıkarmıştı. Şimdi ise yarım saati geçiyor. Ereksiyonda da oldukça katkı sağlıyor ve performansı da arttırıyor.

 28. Piyasadaki geciktirici hapların içinde bence en etkilisi Novagra. Beyler ancak eczanelerde yüksek fiyata satılıyor bu site gayet uygun fiyatlı. Hem dağıtımını yapan bir firma, yani toptan fiyatına alıyorsunuz sanırım. Ben alıp kullandım ve ürün eczanedeki ile aynısı. Hemen siprişinizi verin kullanın derim.

 29. Ben Novagra geciktirici hapı ilk aldığımda eczaneden almıştım. Kullandım ve gösterdiği etkiden çok memnun kaldım. Yeni bir kutu daha alacaktım ama internete bakayım dediğimde fiyatının burada daha ucuz oldğunu gördüm. Aynı ürün mü dedim ama ucuz olunca sipariş ettim. Gelen ürün aynısıydı ve kullandığımda da hiçbir farklılık yaşamadım. Novagra geciktirici hap gerçekten inanılmaz etkili bir hap.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.