geciktirici satın al

Geciktirici Spreylerin Zararları

Günümüzde erken boşalma tedavisi henüz kesin bir sonuca varmış değil. Ayrıca uzmanlar da bu sorunların tedavisinde hangi yöntemlerin kullanılması gerektiğini halen tartışıyor. Bu aşamada öncelikle kişilerin kendini bilmesi ve ne gibi sorunlar yaşadığını doktorlara anlatması gerekiyor.

Kişilerin cinsel yaşamlarında meydana gelen sorunlar, bu kişilerin eğitim seviyeleri ve statüleri ne olursa olsun halen rahat bir şekilde dile getirilemeyen ve tam tabiriyle halı altına süpürülen konular olarak dikkate çekiyor. Son zamanlarda geciktirici spreylerin zararları da tartışılıyor. Bunun yanı sıra erken boşalma en kolay çözülebilen sorunlardan biri olmasına rağmen bu tutum nedeniyle giderilemiyor. Bunun sonucunda da kişilerin sağlıklı bir cinsel ilişki yaşaması mümkün olmuyor. Bu süreçte çeşitli tedavi yöntemleri kullanılıyor.

geciktiricilerin zararları

Erken Boşalma Neden Olur?

Tıp dünyasının  yüzde yüz birlik olamadığı konulardan biri olan erken boşalma tanı ve tedavisinde uzmanlar farklı görüşlerini dile getirebiliyor. Bu konuda bazı doktorlar, konunun tamamen fizyolojik etkenlerden  kaynaklandığını ifade ediyor. Böyle olması nedeniyle de bazı aşırı durumlarda ameliyatla bile tedavi olunmasından söz edilebiliyor. Geciktirici spreylerin zararları henüz bilinmiyor. Diğer yandan erken boşalma tanı ve tedavisinde tamamen psikolojik yöntemleri deneyen kişilerin sayısı da çok az değil. Şu anda en çok kullanılan yöntemlerin başında ise her iki konudan da yardım alan hem fiziksel hem de ruhsal konularda çözüm arayan tedavi teknikleridir.

Bu sorunun tam olarak neden geldiğini açıklamak kolay değil. Psikolojik etkenler arasında ise kişilerin süregelen cinsel yaşamları etkili olabiliyor. Fiziksel olarak da bu bölgede olan kas ve dokuların yeteri kadar güçlü olmaması ve aşırı duyarlı olmasından söz edilebiliyor. Geciktirici spreylerin zararları olduğu unutulmamalı. Kas yapısının sorun yaşaması nedeniyle de cinsel anlamda güç ve tatmin sağlamak amacıyla geciktirici spreyler kullanılıyor. Bu geciktiricilerin etkisi ise zararlı mı yoksa faydalı mı tartışma konusu oluyor.

Geciktirici Tavsiye Edilir Mi?

Geciktiricilerin çok aşırı kullanımının zararlı olduğunu ifade edebiliriz. Ayrıca mutlaka adı bilinen ve orijinal markalar tercih edilmelidir. Örneğin Delay 48000 markası bu alanda adını duyurmuş ve yüzde yüz oranında onaylı bir ilaç markasıdır. Kullanan kişiler ise sonuçlardan genelde memnundur.

  1. Geciktirici sprey kullananların bildiği üzere spreyin bir zarar vermesi olanağı çok çok zor. Hala karanlık olan bu konu mantığımızla düşündüğümüzde penis baş bölgesine sıkılan bir sıvının zararı ne olabilir? Geciktirici sprey kadına zarar verir mi sorusu bile insana daha mantıklı gelmekte. Ben uzun süredir kullanıyorum ve kullanmadan girdiğim ilişkilerimde de bir zararını görmüş değilim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.